Co to są sarmy?

Sarmy to niesteroidowe związki, które oddziaływując z receptorami androgenowymi, zawartymi m.in na komórkach mięśniowych, są w stanie wywrzeć efekt przyrostu tkanki mięśniowej, spalania tłuszczu oraz mineralizacji tkanki kostnej. Receptory androgenowe to białkowe twory, zawarte na powierzchni komórek, na które naturalnie powinien oddziaływać testosteron. Niestety, nie każdy organizm jest taki sam, nie u wszystkich ludzi na świecie białkowe receptory są tak samo zbudowane, a to znaczy, że nie na każdego testosteron będzie oddziaływał. Właśnie dlatego, stworzono produkty typu sarmy, które dzięki temu, że dostosowują się do budowy receptora, oddziaływać będą na każdy organizm. Efekt? Szybki przyrost masy mięśniowej i utrata dodatkowych kilogramów stanie się możliwa. Najważniejsze, że sarmy są rozwiązaniem alternatywnym dla związków anaboliczno-androgenowych, ale w przeciwieństwie do nich, nie mają żadnych skutków ubocznych.

Jeśli, kiedyś zastanawiałeś się nad tym, dlaczego Twoi koledzy z siłowni mogą mieć szerokie bary i super bicepsy, a Ty nie, mimo, iż twardo ćwiczysz, trzymasz się zdrowej diety, unikasz alkoholu, wiedz, że oni mogą po prostu lepszej jakości receptory androgenowe, na które testosteron działa bardziej niż u Ciebie. Mamy jednak, XXI wiek, umiemy radzić sobie z takimi problemami! Białkowe receptory, stworzone przez naturę, nie mogę decydować o Twoim wyglądzie! Wystarczy, że zaczniesz zażywać produkt typu sarm, zgodnie z zaleceniami na ulotce informacyjnej, przejdziesz na dietę, zaczniesz ćwiczyć, a z biegiem czasu i Twoja sylwetka ulegnie znaczącej poprawie. Za sprawą tego wszystkiego stoi ibutamoren, który zbudowany jest podobnie jak testosteron, tyle, że jego domena otwierająca receptor ma bardziej uniwersalną budową i z łatwością udaje się jej otworzyć receptor, dzięki czemu, możliwy jest szybki efekt przyrostu tkanki mięśniowej. Normalnie, o jej wzroście, decyduje testosteron, ale według najnowszych badań –  działa tylko wtedy, jeśli, domena w jego budowie cząsteczkowej daje rad wpasować się we fragment otwierający receptor. 

Sarmy działają tak jak testosteron, ale stworzone są w taki sposób, by działały na każdy organizm, bez wyjątku! Czynnikiem wyznaczającym Twoją sylwetkę, staje się zatem, nie hormon Twojego organizmu, ale to, ile czasu poświęcasz na ćwiczenia, co jesz i w jakich ilościach, czy spożywasz używki i alkohol, ile śpisz.

MK677 / Ibutamoren

MK-677 uchodzi za jeden z najlepszych sarmów. Ibutamoren działa, ponieważ:

  • podnosi poziom GH (hormon wzrostu)
  • podnosi poziom insulinopodobny czynnik wzrostu IGF-1, który umożliwia rozbudowę masy mięśniowej, wspomaga tworzenie kolagenu, wzmacnia tkankę chrzęstną, reguluje poziom wapnia, magnezu, potasu. Można by rzec, że odpowiada za większość procesów biochemicznych, biorących czynny udział w tworzeniu masy mięśniowej.
  • podnosi poziom białka IGFBP-3, które wiąże do siebie insulinopodobne czynniki wzrostu. Białka IGFBP-3, jeśli, znajdują się w surowicy krwi i są biodostępne, działają identycznie jak hormon wzrostu – pobudzają rozwój tkanki mięśniowej. 

Dobrze wiedzieć, że produkt nie wykazuje działania blokującego na przysadkę mózgową. Niewskazane są obawy, że poziom testosteronu w organizmie spadnie. 

Jak działa ibutomoren MK-677?

Preparat w niebanalny sposób zwiększa stężenie greliny (hormonu głodu), pod wpływem której, wzrasta poziom hormonu wzrostu. Grelina wytwarzana jest przez przysadkę mózgową, głównie w nocy, kiedy żołądek jest pusty, a wtedy, zaczyna działać hormon wzrostu. Grelina po prostu zwiększa aptetyt i jednocześnie, prowadzi do przyrostu masy ciała. Grelina ponadto, reguluje wytwarzanie, ilość, pracę organenelli komórkowych – mitochondriów, odpowiadających za szereg biochemicznych reakcji łańcuchowych, które powodują wytwarzanie ATP – adenozynotrifosforanu, który stanowi nośnik energii dla komórek mięśniowych. Im więcej, mitochondriów w tkankach, tym lepszy ich metabolizm! Okazuje się, że ogromna ich ilość jest w organizmach kulturystów.

Rozbudowa masy mięśniowej – normalnie i z wykorzystaniem sarmu MK-677

Oczywiste jest, że jeśli, w organizmie brakuje ATP, bo zbyt mała ilość niewielkich mitochondriów, nie jest w stanie sprostać warunkom mięśniowym, stwarzanym przez duży wysiłek fizyczny. Wszystkie przemiany zachodzą wówczas wśród małej ilości mitochondriów, beztlenowo, a to oznacza, że organizm, ze zwykłej oszczędności, zatrzyma rozwój tkanki mięśniowej i spalanie tłuszczu, na rzecz szybkiego spalania białka, które jest celem łatwego zyskania ATP. Tak, tak, z punktu widzenia metabolicznego, białka są łatwym celem dla pozyskania niezbędnych kalorii. Oprócz tego, w wyniku procesu spalania białka w warunkach beztlenowych, wytworzy się produkt uboczny – kwas mlekowy, który, spowoduje nieprzyjemne zakwasy, uniemożliwiające wykonywanie prac fizycznych w najbliższym czasie. Również włókna mięśniowe w pewnym stopniu ulegną zniszczeniu, a okres ich regeneracji to ok. 7 dni. Sam widzisz, że nadmierny wysiłek fizyczny do niczego nie prowadzi – zamiast zyskać piękną rzeźbę, stracisz część mięśni, które przecież chcesz rozbudować, a poza tym, poprzez uszkodzone włókna białkowe – Twoja wydolność i możliwości fizyczne drastycznie zmaleją! Co zatem, powinieneś zrobić? 

Sarm MK-677 Ibutamoren z racji tego, że rozbudowuje mitochondria i wspomaga ich wytwarzanie w komórkach, sprawia, że Twoje treningi mogą trwać dłużej. Dlaczego? Adekwatna do Twojego wysiłku fizycznego ilość mitochondriów, wspomoże proces wytwarzania ATP – nośnika energii dla mięśni szkieletowych. Procesy oddychania komórkowego będą zachodzić więc, szybciej i efektywniej. Nie dojdzie do sytuacji, gdzie zabraknie ATP, a organizm będzie musiał czerpać pożywienie z białkowych włókien mięśniowych. Pamiętaj, że odpowiednia ilość ATP decyduje o tym, czy spalany jest tłuszcz czy mięśnie. Dzięki stosowaniu MK-677 Twoje mięśnie mogą gwałtownie wzrosnąć i wcale nie będziesz musiał spędzać długich godzin na siłowni, by osiągnać zamierzony efekt. “Dobre pożywienie” dla mięśni, sprawi, że te poczną się rozrastać! Poza tym, regeneracja powysiłkowa będzie sporo krótsza, niż normalnie! 

Ibutamoren (możesz kupić na WWW.sarms.pl ) pozwoli Ci na:

  • piękne wyrzeźbienie mięśni i to w przeciągu krótkiego czasu!
  • sprawi, że Twoje mięśnie poczną się rozrastać, mimo, iż receptory androgenowe zawarte na Twoich komórkach mięśniowych, są kiepskiej jakości. Pamiętaj, że geny nie decydują o Twojej rzeźbie! My stawiamy na wysiłek fizyczny!
  • mineralizację kości! Ponieważ, grelina zawarta w produkcie, wspiera rozbudowę kośćca i stymuluje wapniową, magnezową, potasową gospodarkę ustroju, możliwe jest zagęszczenie kości, dzięki czemu, te będą stabilniejsze, bardziej wytrzymałe na obciążenia, odporne na złamania. Po treningach nie będą boleć!
  • nie spadnie Twój popęd seksualny, ponieważ, mk-677 nie wpływa na obniżenie jego poziomu! Testosteron zostanie zachowany!
  • uzyskasz piękną, nadprzeciętną społecznie, boską sylwetkę kulturysty, której żadna dama się nie oprze! Wiedz, że kobiety mają zapisane w genach, coś takiego, jak wybór samca, który będzie miał zdrowe geny i muskularną sylwetkę, ponieważ właśnie taki ktoś, w razie niebezpieczeństwa będzie mógł, w domyśle, ją obronić. Taki mechanizm intuicyjny wykształcił się u kobiet na drodze ewolucji i nie da się ukryć, że kobiety faktycznie bardziej degustują w kulturystach z bicepsami, niż w igiełkach!
  • Będziesz miał więcej siły niż dotychczas. Więcej mitochondriów w komórkach, to większy metabolizm, szybsze oddychanie komórek, większe mięśnie, większy rozwój mięśniowy, a to oznacza większe możliwości! Bardzo ważne, że mk-677 rozwija beztłuszczową masę mięśniową, a tłuszcz ulega rozkładowi na energię, którą mięśnie szkieletowe “zjadają” w trakcie wysiłku, a produkty, które uzyskają z rozkładu tłuszczów/ cukrów, idą na budowę mięśni. 
  • Uzyskasz zdrowy wygląd, Twoja pewność siebie znacznie wzrośnie! W końcu zobaczysz w lustrze prawdziwego kulturystę, “pakera”, na którym każda koszulka będzie leżeć idealnie! Co ważne, otrzymasz to w bardzo niedługim czasie.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *